IS doczekał się długo wyczekiwanego liftingu. Wiemy, co się zmieniło

Japończycy zdecydowali o liftingu swojego flagowego przedstawiciela segmentu D. Mimo że lista zmian nie jest zbyt obszerna, to warta odnotowania. IS III generacji kończy w końcu okrągłe 4 lata.

Co wnosi lifting Lexusa IS trzeciej generacji?

Lexus IS

Fotografia: materiały prasowe producenta

belka

Przypomnijmy, że Lexus IS debiutował na rynku na początku stycznia 2013 r., a dziś tj. po 3 latach od premiery doczekał długo oczekiwanego liftingu. Bazując na oficjalnych materiałach prasowych producenta oraz fotorelacjach z Salonu Samochodowego w Pekinie, dostrzegamy raczej ledwie widoczne zmiany niż gruntowną modernizację.

Zmian doczekało się przede wszystkim nadwozie

belka

Jeśli chodzi o nadwozie, to zmiany zaszły przede wszystkim w pasie przednim – Lexus zdecydował się na zastosowanie nieco innych reflektorów, poszerzonej maskownicy oraz wlotów powietrza w dolnej części zderzaka. Z kolei z tyłu mamy nieco zmodernizowane lampy i dwie dodatkowe końcówki układu wydechowego. Lexus zapewnia, że od teraz na standardowym wyposażeniu Lexusa IS, LED’y z tyłu będą w standardzie.

Wraz z liftingiem, Lexus IS III generacji będzie teraz dostępny z nowymi wzorami felg z lekkich stopów oraz kilkoma alternatywnymi kolorami nadwozia.

Cenniki Lexusa IS III po liftingu otwierają się kwotą 129,900 złotych za wersję IS 200t. Hybryda 300h wymaga dopłaty do 146,750 złotych.

Bazowa wersja IS bazuje na benzynowej jednostce napędowej, dzięki której auto przyspiesza do 100 km/h w czasie 7 sekund.

Obejrzyj więcej fotografii Lexusa IS III po liftingu

belka

Lexus IS Lexus IS Lexus IS

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz