Dla kogo srebrna, a dla kogo złota biżuteria?

To, że każdy z nas jest inny, jest jasne – dlatego fakt, że wszystkie typy urody muszą dobierać do siebie biżuterię w sposób indywidualny, nie powinien nikogo dziwić. Zobacz, jakie ozdoby pasują do Ciebie! Jaką biżuterię wolisz, złotą, czy srebrną?

Dla kogo srebrna biżuteria?

Sprawa jest łatwiejsza, niż myślisz. Wystarczy, że jasno określisz, jaki masz typ urody i już będziesz mógł z łatwością dopasować do siebie idealne akcesoria. Osoby o urodzie typu zima i srebrna biżuteria to doskonałe połączenie, które wygląda razem oszałamiająco. Podkreśl to, co w Tobie najlepsze za pomocą odpowiednich ozdób w chłodnym kolorze i ciesz się wspaniałymi efektami! Jeśli masz jasną skórę, niebieskie lub szare oczy i włosy w chłodnym, lub ciemnym odcieniu – srebrna biżuteria jest czymś, na co powinieneś postawić.

Dla kogo złota biżuteria?

Osoby, które mają ciepłą karnację, a ich uroda jest zbliżona do typu lata, powinny szczerze pomyśleć o złotej biżuterii, która może wyglądać na nich fenomenalnie, podkreślając najkorzystniejsze cechy ich wyglądu. Złota biżuteria to coś, co idealnie pasuje do klasycznego słowiańskiego wyglądu, jeszcze bardziej nasycając ciepłe kolory włosów i oczu. Nie każdy powinien nosić złoto, bo nie na każdym wygląda dobrze! Warto o tym pamiętać, wybierając dla siebie biżuterię. Chodzi głoska, że osoby wiekowe w złotej biżuterii wyglądają najlepiej, właśnie dlatego zazwyczaj noszą je dojrzałe panie, które kawał życia mają już za sobą. Ze złotą biżuterią dobrze gra również mocno opalona skóra, jeszcze bardziej podkreślając jej soczysty kolor.

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz