Największe obciachy mody męskiej. Czego na pewno nie powinieneś nosić?

Są takie rzeczy, które na każdym wyglądają źle, bez względu na sylwetkę, wiek, osobowość, czy nawet urodę. To tak zwane obciachy mody męskiej, każdy zetknął się z nimi choć raz, nie mówiąc już o tym, że na pewno wszyscy zdołali już je wypróbować…

Po czasie oczywiście nikt się do tego nie przyznaje. Czasami wynika to z niewiedzy, innym razem w grę wchodzi zwyczajny brak gustu. Na szczęście i jedno i drugie da się wyprostować, wkładając w to odpowiednie pokłady energii. Chwila lektury i już będziesz wiedział, czego na pewno nie powinieneś nosić!

Przekopaliśmy się przez odmęty internetu, żeby zebrać dla Ciebie zestaw prostych rad dotyczących faux-pas męskiej mody. Zapewne ucieszysz się z tego, że wszystkie ważne zasady zostały zebrane w jedno miejsce, to znacznie ułatwi Ci rozszerzanie wiedzy dotyczącej podstawowych NIE męskiego ubioru. Usiądź wygodnie i z uwagą przeczytaj przygotowany przez nas artykuł!

Lista modowych przestępstw

Sandały + skarpetki

Można powiedzieć – polski klasyk, nie ciężko znaleźć żywe przykłady tej modowej wpadki na ulicach miast naszego kraju… Ku naszemu przerażeniu okazuje się, że rodacy potrafią zabrać tę niezwykłą kompozycję razem ze sobą na wakacje za granice! A później dziwimy się, że obcokrajowcy patrzą na nas jakoś tak krzywo… taka stylizacja to naprawdę ogromny wstyd, którego kategorycznie należy unikać!

Buty z czubem

Naszym zdaniem buty z czubem nigdy nie wyglądały dobrze, jednak z jakiegoś powodu na jakiś czas były dosyć popularne. Na szczęście dzisiaj producenci obuwia stawiają już raczej na inne rozwiązania, wycofując powoli te okropieństwa z rynku. Niestety, ciągle można spotkać zwolenników takich butów… To coś, czego definitywnie powinniście unikać, tak po prostu!

Zbyt duże, eleganckie ubrania

Styl oversize potrafi zachwycić, jednak w niektórych sytuacjach po prostu nie wypada nakładać na siebie zbyt dużych ubrań… Weźmy za przykład taki garnitur, za długie rękawy i nogawki spodni od razu wskazują na to, że w wyborze stroju coś poszło nie tak. Cała stylizacja automatycznie staje się niechlujna i z elegancją ma już niewiele wspólnego…

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz