Kilka rzeczy, które zawsze warto mieć przy sobie – prawdziwie męski poradnik

Wychodząc na co dzień z domu, większość mężczyzn myśli przeważnie o zabraniu telefonu, kluczy i portfela. I nie ma w tym nic złego, naprawdę. Są jednak przedmioty, o których nie myśli prawie nikt, a mogą przydać się każdego dnia. Poniżej zamieszczamy kilka pomysłów na to, jak uzupełnić zawartość kieszeni, podręcznej torby czy schowka w samochodzie.

Fot. Flickr.com CC 2.0 JD Hancock

Przy sobie – codzienne wyjście na spacer

belka

Kiedy wychodzisz z domu bez konkretnego celu, jak na przykład do pracy, i nie chcesz zabierać ze sobą ani samochodu ani dodatkowego obciążenia, do dyspozycji masz tylko kieszenie. Wielkość nowoczesnych telefonów sprawia, że dużo wygodniej nosi się je w tylnych kieszeniach spodni, dlatego warto również zainwestować w mały, podręczny portfelik, który pomieści dowód osobisty, kilka banknotów oraz kartę kredytową. Żeby nie wyglądać jak podejrzany typ, i nie sięgać co chwilę w okolice pośladków po telefon, można zaopatrzyć się w zegarek. Dzięki temu sprawdzisz godzinę w każdej sytuacji, nawet w tłumie, bez potrzeby wiercenia się. Okulary przeciwsłoneczne z kolei możesz założyć za kołnierz, jeżeli nie są Ci akurat potrzebne na nosie. W kieszeni mogą się zniszczyć, a przecież nie masz przy sobie etui.

Męska torba lub skórzana saszetka

belka

Etui na okulary nosisz w swojej torbie lub saszetce! Jeżeli takowej nie masz, możesz sprawdzić ofertę internetowych sklepów, takich jak Modny Portfel. Co jeszcze można wrzucić do podręcznego bagażu? Jeżeli wybierasz się do pracy, masz dużo zadań a mało czasu lub jesteś po prostu roztrzepany – wydaj kilka złotych na zeszyt i dwa długopisy. W ten sposób zorganizujesz lepiej swoją pracę, a jeżeli wpadnie Ci do głowy pomysł, który chciałbyś później zrealizować, nie musisz wysyłać wiadomości na facebooku do samego siebie.

Może jesteś większym facetem, i potrzebujesz więcej posiłków? Do torby zmieścisz małą śniadaniówkę z przekąskami bądź kanapkami, a baton proteinowy bez trudu upchniesz w saszetce. Nigdy nie wiesz, kiedy zaatakuje nagły ból głowy, zęba czy nawet stawów. Warto mieć przy sobie opakowanie ogólnodostępnych tabletek przeciwbólowych. Nie pozwól, by życie Cię zaskoczyło – bądź przygotowany na każdą ewentualność!

Prawie jak bardzo duża torba na bagaż

belka

Mowa oczywiście o samochodzie (do którego klucze wypychają już kieszeń albo wnętrze torby). Jedziesz na spotkanie z klientem, a po drodze skusił Cię fast food? Nie ma sprawy, w końcu jesteś przygotowany i masz w aucie kilka listków gumy do żucia. Technologia idzie do przodu, a rozmowa przez telefon w trakcie jazdy i kierowanie jedną ręką nie są mile widziane przez policję, dlatego warto postawić na zestaw głośnomówiący bądź słuchawkę do ucha.

Spędzisz w samochodzie kilka godzin? Zawsze dobrze mieć w schowku latarkę, a w bagażniku parasol. Nie są to rzeczy, o których na co dzień myślisz, ale uwierz nam – naprawdę mogą się przydać. Pokaż innym, albo nawet samemu sobie, że jesteś odpowiedzialny i można na Tobie polegać – bądź przygotowany. Niewiele Cię to kosztuje pieniędzy i wysiłku, aby w sytuacjach podbramkowych zostać bohaterem. Wyobraź sobie, że zabierasz piękną dziewczynę na lody, i czekoladowy rożek się roztopił, a na jej jasnej sukience widnieje brązowa plama. Wyciągasz ze schowka nawilżane chusteczki i bum! – jesteś księciem z bajki.

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz