Mężczyzna na randce – w co się ubrać?

Ważny dzień zbliża się wielkimi krokami, niedługo będziesz miał okazję spotkać się z nią w romantycznej atmosferze i spędzicie razem kilka chwil sam na sam. Nie zapomnij odpowiednio ubrać się na tę okazję! Chyba nie chcesz zawieść jej swoim wizerunkiem, prawda? Wystarczy parę chwil spędzonych przed lustrem, żeby wyglądać niczym z magazynu modowego, w ten sposób na pewno ją zachwycisz! Jak to zrobić? Podpowiadamy!

Pierwsze wrażenie liczy się najbardziej

Pierwsze wrażenie jest naprawdę bardzo ważne, dlatego postaraj się ubrać jak najkorzystniej. Podstawą jest schludny wygląd, zadbaj nie tylko o swój ubiór, ale też o higienę osobistą. Nie ma nic gorszego niż zbyt długie paznokcie i nieumyte włosy. To porażka gwarantowana! Gdy uda Ci się ogarnąć higieniczne sprawy, użyj odrobiny odpowiednich perfum – kobiety po prostu kochają delikatne, aczkolwiek męskie aromaty, które je wprost przyciągają! Zapamiętaj: schludność i czystość podstawą sukcesu.

Ubiór męski na randkę

Zwróć uwagę na jakość odzieży. Na randkę nie powinieneś zakładać na siebie ubrań z dna szafy, wykonanych z najtańszych materiałów. To wyraźny znak dla kobiety, że nie włożyłeś zbyt dużo siły w przygotowania do spotkania, co jest równoznaczne z pierwszym, ogromnym minusem. Twoja wybranka szybko wyczyta z tego, że Ci po prostu nie zależy, nawet jeśli prawda wygląda zupełnie inaczej. Pamiętaj, że kobiety mają skłonność do wyciągania miliona wniosków, które nie zawsze mają zwoje pokrycie w rzeczywistości. Tak po prostu jest i trzeba się z tym liczyć.

Nie ubieraj się tak, jak wszyscy!

Kobiety kochają oryginalność i własną inwencję twórczą. Jeśli masz swój styl – znaczy, że masz charakter i jesteś bardzo ciekawą osobą. Wystarczy chwila, by stworzyć niepowtarzalne i stylowe połączenie, w którym nie tylko będziesz czuł się dobrze, ale też wyglądał dobrze!

Ostatnią rzeczą są… dodatki! Tyczy się to nie tylko różnego rodzaju błyskotek i akcesoriów, ale też Twojej fryzury – tak, na nią też musisz zwrócić uwagę. Dobrze dobrana fryzura podkreśli Twoją atrakcyjność, dlatego warto w nią zainwestować. Na sam koniec dobierz do swojej stylizacji drobne, nierzucające się w oczy dodatki. Miej na uwadze, żeby z nimi nie przesadzić, bo jak to mówią: co za dużo, to nie zdrowo!

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz