Nanushki odświeżają ofertę. Pojawiły się nowe wzory skarpetek

W ofercie marki Nanushki pojawiły się 3 nowe wzory skarpetek męskich. To Lima, Geneva i The Hague o odważnej i oryginalnej stylistyce.

skarpetki Nanushki

Fotografia za zgodą marki Nanushki.com

Co nowego w ofercie wiosenno-letniej Nanushki.com?

belka

1. Skarpetki męskie Nanushki The Hague: w karmazynie ci do twarzy

The Hague to już karmazyn, czy jeszcze tulipanowa czerwień? Bez znaczenia. Nanuski The Hague to skarpetki z holenderską historią w tle. Absolutne Must Have! w szafie każdego faceta. Przynajmniej wiosną i latem. Później przerzucisz się na coś o nieco bardziej stonowanej stylistyce.

obejrzyj w sklepie

2. Skarpetki męskie Nanushki Lima: mięta vs błękit królewski

Wyrusz w podróż po peruwiańskich targowiskach. Lima to skarpetki, które zaskakują doskonałym wykończeniem i miętowo-błękitną barwą. Niby jedna para a dwie różne barwy. Amigos, te skarpetki po prostu mają prawo się podobać.

obejrzyj w sklepie

3. Skarpetki męskie Nanushki Geneva: atrament nie musi być nudny

Nawet jeśli nie jesteś dyplomatą, twoje stopy na pewno pokochają Nanushki Geneva. Za co? Za klasykę, elegancję i szyk. W kuluarach mówi się, że te skarpetki to jedyna sprawdzona przepustka do świata szwajcarskiej polityki i biznesu.

obejrzyj w sklepie

O marce Nanushki

belka

nanushki.com

Nanushki to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek skarpetek męskich w Polsce.

Wysokogatunkowe tkaniny, oryginalne wzornictwo oraz ponadprzeciętna dbałość o detale to tylko 3 z 10 powodów, dla których mężczyźni wybierają Nanushki.

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz