Rozrywka dla całej rodziny. Poznaj gry farmerskie

Wyobraź sobie spokojną wioskę. Mieszkasz w uroczej chatce porośniętej bluszczem, z okna swojego pokoju widzisz rodzinne pola. Ktoś zabrał się już do pracy. Najwyższy czas wstać z łóżka i pomóc na farmie, robisz to z radością, w końcu to całe Twoje życie, które kochasz i doceniasz. A może masz ochotę przeżyć inną farmerską przygodę?

Farm days – gra dla Ciebie i Twoich przyjaciół!

Farm days – gra dla Ciebie i Twoich przyjaciół!

W grze Farm days możesz uprawiać warzywa i owoce razem z przyjaciółmi. Gra umożliwia przyrządzanie potraw z wyhodowanych produktów oraz handel, co czyni ja wyjątkową na tle innych gier farmerskich. W Twoim ekwipunku nie zabraknie również ryb, dzięki funkcji wędkowania. Jeśli znudziło Ci się życie farmera możesz zostać kucharzem, kupcem lub górnikiem, to zależy tylko od Ciebie! W grze ukrytych jest wiele wartościowych przedmiotów, dzięki którym będziesz mógł się wzbogacić oraz rozwinąć Swoje gospodarstwo. Farm days gwarantuje Ci długie godziny dobrej zabawy!

Twoja farma w średniowieczu – My little farmies

Twoja farma w średniowieczu – My little farmies

Gry farmerskie zazwyczaj mają miejsce w czasach teraźniejszych, jednak ten tytuł oferuje coś zupełnie innego. Zastanawiałeś się jak wyglądała uprawa roślin wiele lat temu, zawsze chciałeś poznać dawną technologię i poczuć klimat średniowiecznej wsi? Jest na to idealna okazja! My little farmies oferuje Ci rozgrywkę w wiekach średnich, tutaj znaczenie ma jednostka ludzka, nie istnieją maszyny, które znacznie ułatwiają pracę, wszystko leży w rękach człowieka. Dodatkowo gra posiada polską wersję językową, co jest bardzo dużym plusem.

gry-na-przegladarke

Klondike i uroki Dzikiego Zachodu

Klondike i uroki Dzikiego Zachodu

W końcu przyszedł ten dzień, już od dawna jesteś spakowany, ale musiałeś czekać na odpowiedni moment. Nareszcie możesz to zrobić, wyruszyć śladami swojego zaginionego ojca w poszukiwaniu skarbów Ameryki Północnej. Masz cichą nadzieję, że oprócz złota trafisz również na niego, minęło wiele lat odkąd zniknął, nikt nie wie co się z nim stało. Klondike nie jest typową grą farmerską, nie ogranicza się jedynie do sadzenia roślin, prócz tego będziesz musiał rozwiązywać różnego rodzaju zagadki i wypełniać powierzone Ci zadania. Odkryj tajemnice Ameryki i zagraj w Klondike!

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz