Tajniki mody. Jaka koszula do granatowego garnituru?

Nie trudno zauważyć, że granatowy garnitur od lat cieszy się dużą popularnością – noszą go politycy i dziennikarze telewizyjni, skutecznie wykorzystując wszystkie jego zalety. A tych jest naprawdę sporo! Zobacz, dlaczego powinieneś nosić granatowy garnitur i jak to robić – oto najświeższe tajniki męskiej mody.

Tajemnica granatowego garnituru

Granatowy garnitur to must have każdego eleganckiego mężczyzny, w wielu kwestiach sprawdza się lepiej, niż jego klasyczny czarny odpowiednik. Dlaczego? Powodów jest wiele, jednak tym najważniejszym jest fakt, że można nosić go bez względu na okazje czy porę dnia, co znacznie ułatwia jego użytkowanie. Bez problemu możesz założyć go na ważne służbowe spotkanie, ale też, gdy będziesz szykował się na romantyczny wieczór przy świecach. Do koszuli lub golfu – opcji jest dużo, a pomysłów zapewne jeszcze więcej!

Skąd moda na granat?

Granatowy od lat uznawany jest za jeden z najchętniej wybieranych kolorów garniturów na świecie, trudno nie zauważyć, że uwielbiają go niemal wszyscy. Jak wiadomo, sprawdza się o wiele lepiej od czerni – jest radośniejszy, zachowując jednocześnie swoją elegancję, za którą docenia go każdy dżentelmen. Wzbudza zaufanie i pasuje do każdej stylizacji, przez co staje się zupełnie uniwersalny. Dodatkowo kolor granatowy wygląda dobrze bez względu na typ karnacji właściciela garnituru.

Jaka koszula pasuje do granatowego garnituru?

Opcji jest bardzo dużo, dlatego w kwestii wyboru koszuli do granatowego garnituru nie musisz się ograniczać. Zazwyczaj o tym, jaką koszulę powinieneś na siebie włożyć, decyduje nie tyle kolor Twojego garnituru, a okazja, na którą go zakładasz. Przy oficjalnych spotkaniach warto postawić na klasykę, w takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się zwyczajna biała koszula, która doskonale podkreśli kolor i charakter Twojego garnituru. Jeśli postanowiłeś włożyć granatowy garnitur na wieczorne spotkanie ze znajomymi – możesz włożyć na siebie dowolną koszulę, w tym przypadku decyzja zależy tylko od Ciebie.

Masz już granatowy garnitur? Na co czekasz? Wybierz garnitur w Poznaniu!

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz