Zwykłe Audi A3 to mało? Sprzedaj swój dom u kup RS3

400 KM pod maską, 4,1 sekundy do 100 km/h i automatyczna skrzynia biegów typu S-Tronic to tylko 3 z przynajmniej 10 powodów, dla których powinieneś sprzedać swój dom i zainwestować w nowe Audi RS3.

Audi RS3 zmiecie z rynku konkurencję?

belka

Audi RS3

Fotografia: Materiały prasowe producenta

Audi podało już garść najważniejszych informacji na temat długo oczekiwanego modelu RS3. A3 w swojej najszybszej konfiguracji czerpie z czterocylindrowej jednostki benzynowej o pojemności 2.5 l i oddaje do dyspozycji kierowcy całe 400 KM. Auto rozpędza się do prędkości 100 km/h w czasie bagatela 4.1 sekundy i osiąga 250 km/h (prędkość ograniczona elektronicznie).

Co ważne, premierowe RS3 jest nie tylko o 33 KM mocniejsze od schodzącej generacji, ale i znacznie lżejsze – za sprawą lżejszych stopów oraz zastosowania nowoczesnych elementów konstrukcyjnych z włókna węglowego, nowy model jest lżejszy o 26 kilogramów.

W materiale prasowym producenta czytamy, że z RS3 może pochwalić się automatyczną, 7-stopniową skrzynią biegów S-Tronic oraz zmodernizowanym napędem Quattro.

Przyszli kierowcy będą mogli przebierać w 4 trybach charakterystyki jazdy, komfortowym, automatycznym, dynamicznym – sportowym oraz indywidualnym. Niezależnie od wybranej konfiguracji, nad bezpieczeństwem kierowcy czuwać ma zespół systemów – w tym m.in. system ESP, system stabilizacji tory jazdy, a także kilka innych.

Kiedy premiera?

belka

Audi RS3 pojawi się w polskich salonach sprzedaży na początku przyszłego roku. A Wam, jak się podoba?

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz