Jaki prezent na rocznicę ślubu najbardziej ucieszy ukochaną osobę?

Niedawno obchodziłem z moją ukochaną czwartą rocznicę naszej znajomości i miałem duży problem z wybraniem prezentu, który będzie oryginalny, a do tego dopasowany do okazji. Rocznica to wspólne święto, więc zależało mi na prezencie dla nas obojga. Chcecie wiedzieć co wybrałem?

Nad czym się zastanawiałem?

belka

Przyznam się Wam, że zawsze prezenty świąteczne i urodzinowe dla ukochanej, rodziny i znajomych wybieram dużo wcześniej, nawet kilka miesięcy przed świętem. Tym razem miałem dużo rzeczy na głowie i o rocznicy po prostu zapomniałem. Przypomniało mi się dopiero kilka dni przed tym dniem (na szczęście!). Czas naglił a pomysłów nie było! W końcu musiałem poprosić o pomoc wujka Google.

Pomysłów znalazłem wiele, ale wszystkie były typowe:

kwiaty,
bombonierka,
kolczyki,
galanteria,
fotoksiążka…

Fotoksiążka spodobała mi się najbardziej, ale niestety nie zdążyłbym z jej wykonaniem (na pewno jeszcze wykorzystam ten pomysł). Do tego, wszystkie te drobiazgi można dać na niemalże każdą okazję, a mi bardzo zależało, żeby prezent był wyjątkowy. Ukochana wytrzymała ze mną aż cztery lata, a łatwego charakteru nie mam.

Co wybrałem?

belka

Pomyślałem o rzeczy, która każdego dnia będzie nam o sobie przypominała, nawet, jak będziemy na dwóch różnych półkulach! W końcu mnie olśniło i wybrałem tę bransoletkę dla zakochanych. Ukochana nie przepada za wyzywającą biżuterią, a na złoto jest uczulona, więc wybór miałem jeden – stal chirurgiczna + sznurek jubilerski. Bardzo spodobała mi się personalizowania kolekcja z alfabetem Morse’a. Teraz już nie zapomnę o kolejnej rocznicy!

Wybraliśmy się również na romantyczną kolację do naszej ulubionej restauracji oraz poszliśmy na spacer w miejsca, z którymi mamy najwięcej pozytywnych wspomnień. Prezent podarowałem ukochanej w miejscu, w którym pierwszy raz się całowaliśmy. Była zadowolona, więc prezent chyba trafił w jej gusta. Za rok zamienimy bransoletkę na pierścionek 🙂

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz