Jakie skarpetki do białych butów?

Ludzie zaczynają powoli przekonywać się do białych butów, które przestają być oznakom kiczu i nabierają coraz więcej charakteru. Jasne trampki i sportowe buty można spotkać już na nie jednych nogach, nawet eleganckie obuwie coraz częściej decyduje się na ten odcień! Nic dziwnego – jest naprawdę efektowny i potrafi podkreślić charakter każdej stylizacji.

Jakie skarpetki do butów wybrać?

Jeśli decydujesz się na białe buty, koniecznie postaw na te najprostsze, klasyczne modele, to właśnie one prezentują się najlepiej. Prostota zawsze się sprawdza, nieważne gdzie jesteś i co masz na sobie, to skuteczne rozwiązanie. Dodatkowo biel jest kolorem niewinności i cnoty, dlatego dobrze, żeby but w tej barwie nie oślepiał każdego przechodnia logiem drogiej marki – skromność zawsze popłaca i sprawia dobre wrażenie.

Jakie skarpetki pasują do białych butów?

Jak

Odpowiedź wydaje się względnie prosta – najlepiej żadne. Białe buty prezentują się doskonale bez skarpetek, niestety nie zawsze można z nich tak po prostu zrezygnować. Właśnie w takim momentach trzeba podjąć decyzję, jakie skarpetki nałożyć na swoje nogi, żeby białe buty nadal wyglądały dobrze. To nie proste zadanie i wymaga trochę poświęcenia, żeby dojść do skutecznego rozwiązania problemu.

Najlepszym wyjściem z sytuacji są stopki niewystające z butów. Po pierwsze – nie rzucają się w oczy i nie zaburzają całości stylizacji, co jest niezwykle ważne. W końcu nadmiar szczegółów, gdy ma się na sobie białe buty, jest zupełnie zbędny i tylko psuje cały wizerunek. Czasami niestety nie można sobie na nie pozwolić, na przykład, gdy na zewnątrz jest zimno. Wtedy postaw na białe skarpetki, które nie będą się za bardzo rzucały w oczy. Na pewno od razu zapomnij o czarnych skarpetkach – one z białymi butami wyglądają po prostu okropnie!

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz