Letni niezbędnik stylowego mężczyzny? Co nosić w tym sezonie?

Sezon wiosna-lato 2019 zbliża się do nas wielkimi krokami, dlatego warto odpowiednio przygotować na niego swoją szafę. Na szczęście tym razem nie trzeba będzie wydawać wszystkich swoich oszczędności na unikatowe nowości, dostępne tylko w niektórych sklepach. Wyjątkowość nadal ma znaczenie – jednak tym razem warto sięgnąć na samo dno swojej szafy, ponieważ wracają do nas trendy z lat 90.

Modne kolory sezonu wiosna-lato 2019

Pora przygotować się na żywe, wesołe kolory, które nadchodzącą wiosną będą dominować ulice miast. Wiosna to czas odrodzenia i powracającej radości, która w roku 2019 będzie podkreślana na dosłownie każdym kroku. Wiosenno-letnie kolory mają dodawać odwagi i tak bardzo upragnionej pewności siebie, ubrania utrzymujące się w bladych, niewyraźnych barwach odłóż na dno swojej szafy – na razie nie będą Ci potrzebne!

Tym razem warto postawić na intensywne żółcie, pomarańcze i czerwienie, w szafie nie może zabraknąć też różnych odcieni ciepłych brązów, które powoli zaczynają podbijać świat męskiej mody! Choć czekoladowe odcienie od zawsze były zarezerwowane jedynie dla sezonów zimowych, tym razem zawitają na naszych wieszakach już wiosną. Połączone z wyrazistą, słoneczną żółcią stworzą stylizację idealną, która długo nie ustąpi miejsca innej kolorystyce.

Najnowsze trendy mody męskiej – co musi nosić stylowy mężczyzna?

Od jakiegoś czasu wszystkie stylistyczne zasady są narzucane przez tak zwaną generację Z, czyli ludzi urodzonych po 2000 roku. To właśnie o ich uwagę biją się największe marki odzieżowe, starając dopasować się do ich upodobań – co to dokładnie znaczy? Na topie są stare, dobre rozwiązania z lat 90, sprane dżinsy, ubrania oversize i ogólnie rozumiany streetwear. Dzisiejsza młodzież bardzo ceni sobie indywidualność, stąd tak wiele nietypowych, bardzo kreatywnych projektów, które w tym roku zdominują rynek męskiej mody.

Podczas pokazu mody męskiej sezonu wiosna-lato 2019 najbardziej zadziwiający okazał się sweter Louis Vuitton, z naszywaną grafiką niczym z czarnoksiężnika z krainy Oz. Jednym się podoba, drudzy są oburzeni, ale jedno jest pewne – to dobre podsumowanie tego, w jakim kierunki zmierza moda, która będzie towarzyszyć nam przez następny rok. Ma być odważnie, oryginalnie i kolorowo.

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz