Tajniki mody. Jakie skarpetki do brązowych butów?

Chcesz założyć na siebie swoje ulubione brązowe buty, ale nie wiesz, jak dopasować do nich skarpetki? To nie problem wystarczy chwila, żeby zapoznać się z podstawowymi tajnikami męskiej mody! Jesteśmy pewni, że szybko je zrozumiesz i bez problemu wprowadzisz do swojego życia, w końcu są naprawdę proste.

Dlaczego mężczyźni noszą brązowe buty?

Brązowe buty są wybierane prawie tak często, jak ich czarne odpowiedniki, niestety niektórzy panowie mają przed nimi pewne obawy, nie mając pewności, kiedy i jak powinno się je nosić. Zasady są o wiele prostsze, niż myślisz, a brązowe buty (wbrew pozorom przeciwnie do czarnych) pasują niemal do wszystkiego. Mówi się, że w po godzinie 6 nie powinno nosić się brązowych butów, jednak jest to zasada, której nie trzeba się kurczowo trzymać. Jakie zalety mają brązowe buty? To przede wszystkim nieskończona ilość odcieni i faktur, dzięki którym skutecznie będziesz mógł ożywić swoje stylizacje.

Brązowe buty i skarpetki – tylko jakie?

Wiadomo, że brązowe buty powinny być ciemniejsze od spodni, ale co ze skarpetkami? Jaśniejsze od butów i ciemniejsze od spodni? Jaśniejsze od spodni? A może kolorowe? Kombinacji jest tak dużo, że ciężko stwierdzić, która jest prawidłowa. Bez obaw, nie jest to tak trudne, jak Ci się wydawało! Możemy rozróżnić trzy główne sposoby dobierania skarpet do butów – pierwsza z nich mówi o tym, że skarpetki powinny być w identycznym odcieniu co obuwie, druga uważa, że powtórzenie barw spodni optycznie wydłuża nogę, a ostatnia z nich zachęca do zakładania czarnych skarpetek do wszystkiego.

Jednym z rzadko wykorzystywanych, jednak bardzo skutecznych rozwiązań jest wybór kolorowych skarpet. To bardzo odważny dodatek, który dodaje stylizacji więcej swobody i podkreśla poczucie humoru właściciela. Choć odrobinę niepoważne, wykorzystywane nawet przez wysoko postawionych urzędników, którzy z trendami mody przyjaźnią się od dawna.

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz