Twoja pralka kradnie skarpetki? Zobacz jak się z tym uporać!

Wkładasz skarpetki do pralki, wsypujesz proszek lub wrzucasz ulubioną kapsułkę, dolewasz płynu do zmiękczania tkanin i zaczyna się wirowanie. Po godzinie wyciągasz pranie, a skarpetki jak zwykle są nieparzyste. Przecież wkładałeś obie, doskonale pamiętasz, prawda? Problem znikających skarpetek nie obejmuje tylko Twojej dzielnicy, to problem globalny!

Fot. Flickr.com CC 2.0 Nick Page

Jak poradzić sobie z globalnym problemem?

belka

Samotne skarpetki coraz częściej włóczą się po ulicach i trafiają do śmietników. Nie ma co się dziwić, że skarpetki nie wiedzą co zrobić ze swoim życiem po zniknięciu swojej drugiej połówki. Skarpetki są załamane, uciekają z domu i zdarza im się nawet targnąć na własne życie! Chcieliśmy porozmawiać z przedstawicielem skarpet, ale nie był w stanie przeprowadzić z nami nawet krótkiej rozmowy. Wspomniał tylko, że wiele innych skarpetek przeżywa taki sam koszmar. Skąd wziął się problem znikających skarpetek i jak sobie z nim poradzić?

Naukowcy opracowali sposób na znikające skarpetki!

belka

Znikające skarpetki to problem globalny, ale nasi naukowcy odkryli jak sobie z nim radzić i gdzie leży jego przyczyna. Po latach długotrwałych i precyzyjnych badań, naukowcy odkryli, że niektóre skarpetki nie lubią życia w parach! Czarne i ciemnobrązowe skarpetki nie lubią życia z drugą połówką, dlatego odchodzą od swojej pary. Białe skarpetki natomiast mają bardzo słabą orientację w terenie i gubią się w czeluściach pralki, a nawet już w koszu na bieliznę. Zatem jakie skarpetki wybierać, aby pozbyć się problemu?

Naukowcy twierdzą, że w najdłuższych i zdrowszych relacjach żyją kolorowe, wzorzyste i śmieszne skarpetki. Posiadają one dużą umiejętność odnalezienia się w nowym towarzystwie, dobrą orientację w terenie oraz żyją w długotrwałych i szczęśliwych związkach. To właśnie takie skarpetki wybierz następnym razem, kiedy będziesz w ulubionym markecie czy sklepie Internetowym. Kolorowe skarpetki to Twój sposób na walkę z samotnością skarpet!

Skarpety, które będziesz cerował do bólu!

belka

Pamiętasz, kiedy cerowałeś ostatnio Twoje skarpetki? Patrząc na czarne czy białe skarpety, nawet nie chce nam się ich cerować. Gdy w Twoich zwykłych skarpetkach pojawi się dziura, to po prostu je wyrzucasz. Po co trzymać kolejną parę nudnych skarpet, i to jeszcze dziurawych. Po co w ogóle trzymać w szafce nudne skarpetki? Zastąp je kolorowymi skarpetami, dzięki czemu zapewnisz im długotrwały i szczęśliwy związek, pozbędziesz się problemu ginących skarpet i nabierzesz stylu, klasy i elegancji. To takie proste!

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

1 komentarz

  1. Tomasz says:

    Ja najbardziej lubię skarpetki stopki! Świetny wpis 🙂

Dodaj komentarz