Wyróżnij się z tłumu – trzy stylowe porady, które MUSISZ znać

W dzisiejszych czasach, na jedną kobietę z reguły przypada kilku adoratorów. Takie są realia – aby zdobyć serce wybranki, trzeba się bardzo postarać i jej zaimponować. Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, a najlepsze pozostawisz, jeżeli Twój wygląd i ubiór będą emanować pewnością siebie i stylem. Poniżej przedstawiamy trzy sposoby, które sprawią, że piękna señorita zwróci na Ciebie uwagę.

Fot. Flickr.com CC 2.0 Graham Campbell

Noś dopasowane do sylwetki ubrania

belka

Co cię wyróżni z tłumu facetów w czarnych garniturach i niebieskich biznesowych koszulach? Co sprawi, że lepiej zbudowani lub przystojniejsi mężczyźni będą wyglądać gorzej niż Ty? Odpowiednio dopasowane do Twojej sylwetki ubrania! To nie żart. Odzież, która wygląda jak skrojona idealnie dla Ciebie, to najlepszy sposób na lepszą prezencję. To jednak nie wszystko! W takich ubraniach poczujesz się lepiej, pewniej. Popracuj odrobinę nad prostymi plecami i trzymaną prosto głową, i gotowe. Bijące od Ciebie pewność siebie zdeprymuje pozostałych facetów, a Ty z uśmiechem zagadniesz piękną Panią. Uwaga – dodatkowe punkty w przypadku garnituru.

Wzory i kolory, które tworzą spójną całość

belka

Kolejna rada, która w przypadku garniturów otrzymuje dodatkowe punkty za styl. Ciemna, gładka marynarka doskonale skomponuje się z drobną, biało-niebieską kratą na koszuli. Z kolei do ciemnogranatowego garnituru w delikatne, jasne paski dorzuć jeszcze drobniejszą kratę lub jednolitą koszulę i ciemny krawat w skośne pasy. Wszystko sprowadza się do tego, abyś wiedział co łączyć z czym. Jeżeli opanujesz sztukę mieszania wzorów i kolorów, Twoje outfity automatycznie nabiorą wyrazistego stylu i będą się wyróżniać. Jest mnóstwo stron internetowych czy nawet książek i magazynów, które pomogą Ci odkryć tajniki mody.

I pamiętaj – nieważne, co nosisz, ile masz pieniędzy i jakim jeździsz autem. Pewność siebie to podstawa. Żadna señorita nie zainteresuje się facetem, który wzrok wbija w buty i mamrocze coś pod nosem. Jesteś przystojny, jesteś inteligentny i zasługujesz na szczęście!

Zwracaj uwagę na szczegóły – ona na pewno to robi!

belka

Kobiety kochają szczegóły. Mężczyźni kochają kobiety. Co za tym idzie, mężczyźni powinni spróbować polubić szczegóły. W przypadku ubioru warto zrobić więcej, niż tylko je polubić. To właśnie drobne rzeczy mają największą moc wyróżnienia Cię z tłumu. Popraw kołnierz, poprawnie zawiąż ciekawy krawat, załóż wyrazisty zegarek – dodatków i możliwości jest mnóstwo! Dbając o detale stawiasz na perfekcję – a tego właśnie potrzebujesz, jeżeli chcesz, aby kobieta Cię doceniła. W końcu Panie zasługują na wszystko, co najlepsze, i to dotyczy również najlepszej wersji Ciebie. Silnej, zdecydowanej, pewnej siebie – i teraz również stylowej!

Powinieneś przeczytać także:

Ostatnio na naszym fanpage'u publikowaliśmy

Dodaj komentarz